Hasičská soutěž O pohár starosty Obce Rozstání

06.09.2011 00:00

Hasičská soutěž se konala v sobotu 3.9.2011 od 10.00 hodin v Rozstání. Letos byla soutěž přesunuta již podruhé na fotbalové hřiště a propozice byly připraveny dle požárního sportu. Takže na 2 béčka a na sklopné terče. Moc úspěchů jsme si před soutěží ani nedávali, protože opět jsme my ženy neměly obvyklé složení, neb nám Zuzka onemocněla, takže jsem musela povolat záložní zdroj z Jablonce - Dášu. Moc děkujeme za pomoc!!!Startovaly jsme ženy jako 13. Sání se holkám moc povedlo, ale měli jsme trošku problém s pravým proudem, kdy se Alče rozklepaly ruce a nemohla spojit prodnici s céčkem. Tím pádem jsme se zdržely na základně a Alena nestihla doběhnout na konec, takže Soňa musela ubrat na mašině a já jsem jí musela zavřít proud na rozdělovači, aby dotáhla hadice. No i po tomto malém kyksu jsme měly letos nejlepší čas 32,00 a nakonec skončily na pěkném 2. místě. A co naši muži??? Startovali jako 16. A stalo se jim přesně to samé jako nám.Sání se jim povedlo na jedničku, ale ten zakletý pravý proud!!!! Zase se Toníčkovi rozklepali ruce a také nemohl spojit proudnici s céčkem- a výsledek, no aby se to nepletlo také pěkné 2. místo a nejlepší letošní čas 22,03!!! Takže chybělo jen kousíček štěstíčka na vrcholné umístění!! Složení: ženy: koš- Blanka, savice- Jana, stroj- Soňa,béčka-Dáša,rozdělovač-Martina, proudy-levý-Klárka,pravý- Alena, muži: koš-Jára, savice-Hofik,stroj-Tonda,béčka-Máca,rozdělovač-Vašek,proudy-levý-Jirka,pravý-Toníček. Počasí bylo pěkné. Příští rok zase určitě přijedeme.