Přípravy na Březovák

01.05.2010 00:00

Dne1.5.2010 jsme začali přípravami na Březovák. Sešli jsme se v sobotu v 10.00 dopoledne a začlo to. Naši holandští přátelé nám posekali soutěžní místa před kalem a před hasičárnou a celou náves, moc jim děkujeme. Dále jsme posekali soutěžní louku a hlavní parkoviště pod Březovou.Uklidili jsme po zimě hasičárnu a nepotřebné věci jsme uklidili na hanbálka. Dále natloukly kolíky, na vytyčení soutěžní dráhy, parkoviště a ohrazení celého našeho areálu, to se poté obmotalo páskami nebo provázkem. Pan Havelka a spol. dále provedli napojení dřezu na vodní řád a voda tekla z kohoutku!! Asi před 13.00 hodinou  jsme zprovoznili výčepní zařízení , abychom byli připraveni na soutěžní družstva, která si mohla přijet k nám zatrénovat, těsně po 14. hodině už přijelo soutěžní druřstvo z Rozstání , aby okouklo trať, bohužel děvčata přijela jen na kouknutí, materiál nechaly doma. Dále nás ještě navštívili SDH Havlovice, SDH Všelibice, SDH Cetenov- Hrubý Lesnov. Mezitím jsme dále pokračovali v přípravných pracích. V další volné chvilce jsme s děvčaty začali trénovat. Museli jsme letos improvizovat a měnit složení, neb nám naše strojnice lehce onemocněla a museli jsme na její místo dosadit Petru M.  Takže jsme si to 1x zkusili na sucho a jednou s vodou a pak se mašina trošku porouchala. No s přípravami jsme skončili kolem 22.00 hodiny. A další práce byly domluveny na středu 5.5.2010, kdy se bude stavět podium pro Kabáty!!!!!