Noční soutěž Vesec u Mírové pod Kozákovem- Podkozákovská liga

29.06.2012 00:00

Tak je to tu naše 1. noční soutěž. Příprava probíhala jako před klasickou soutěží, pouze jsme si odpoledne připravili na večer nějaké občerstvení- ovocnou pochoutku, tuto soutěž jsme si chtěli především užít a nabrat zkušenosti. Do Vesce jsme přijeli bez problémů a jelikož jsme tam byli už 1 hodinu před zahájením, tak jsme si mohli vybrat místo pro náš stan s lavičkami, vybrali jsme si místo na kopečku, odkud jsme pěkně na všechno viděli. My děvčata jsme šly na start jako 8. v pořadí, docela jsme byly v klidu, i když!!! Na základně jsme to měly připraveno v pořádku, jen na ty spoje opravdu nebylo moc vidět, noční je noční. Takže výstřel a vybíháme k základně, všechny jsme to zvládly v rámci svých možností dobře, jen mě u rozdělovače Klárča trošku cukla s hadicí a rozhodila spoj, takže jsme se zdržela na základně a béčko spojovala až za běhu. Holky proudařky doběhly a nastříkaly  v našem letošním nejlepším čase, dokonce Blanča se dostala pod hranici 21 sekund 20,69 a Klárča sestříkla za 21,06. No byly jsme moc spokojené , že jsme se zase o 1,5 vteřiny zlepšily.Celkově jsme obsadily 6. místo z 15 družstev. Naši muži šli na řadu jako 14 hned po Hradčanech, kterým se útok nepovedl a spadl jim koš do vody. Příprava proběhla v pořádku, základna připravena , jak má být. Takže start, všichni běží k základně, pospojují a běží dopředu, všechno v pořádku, koš rychlý, nalejvačka také, vše klape, jen Tonda trochu ubral na stroji. A co výsledný čas??? Nejlepší v této sezóně pravý proud nastříkal za 17,80 a levý proud 18,34. Celkově muži skončili těsně za bodovaným umístěním na 16. místě z 32 týmů. Noční soutěž jsme si moc užili, popili, pojedli, zatančili a vrátili se domů až za svítání. Děkujeme moc za výpomoc Martinu Rolfovi, podal výborný výkon, asi si ho adoptujeme k našemu SDH.

Složení muži: koš- Honza, savice- Hofik, stroj- Tonda, béčka- Jára, rozdělovač- Vašek, levý proud- Jirka, pravý proud- Martin Rolf

Složení ženy: koš- Zuzka, savice- Jana, stroj- Petra, béčka- Alena, rozdělovač- Martina, levý proud -Blanča, pravý proud- Klárča