Přípravy na Březovák 2011

03.05.2011 00:00

Tak přípravy na Březovák jsme letos naplánovali jen týden předem a to na sobotu 30.4.2011, protože už pořádáme 4. ročník a hodně věcí již máme připraveno a letos dokonce máme postaven další prodejní stánek ( ta nová přístavba), takže nás čekali jen práce jako sečení trávy- to letos obstarala Alča_ přebrala to našim přátelům z Holandska ), která to posekala sama , jak před kalem, tak kolem hasičárny atd. Chválíme. Dále jsme připravovali záodní trať, vytyčovali parkoviště, vyráběli barové pultíky, uklízeli hasičárnu atd. V tonto den jsme i zvali soutěžní družstva, že si mohli přijet zatrénovat přímo k nám na Březovu. Někteří to opravud využili a přijeli trénovat. Jako SDH havlovice, SDH Vrty, SDH všelibice-muži ( ti byli jen okouknout trať) a další družstva a jelikož ten den se slaví čarodějnice, tak jsme večer zakočili opékáním buřtíků a posezením u ohýnku. Počasí docela vyšlo, bylo příjemně teplo a nepršelo.