Soutěž v Sedlejovicích - 1. letošní soutěž

23.04.2011 00:00

Tak na tuto soutěž budeme vzpomínat velice rádi. Konečně jsme se dokopali a domluvili, že letos pojedeme do těch Sedlejovic. NO trénink proběhl, tak, že když jsme trénovali 1x na Březovák, tak se řeklo, že to stačí tedy u žen a bylo to. Soňa měla odpolední, takže jsme se všichni ani jednou společně nesešli. Ale bylo na to potřeba na rozdíl od Březováku 8 lidí a bylo to jen na 2 béčka. Sice nám ženám chyběli 2 členky, ale co, tak to tak nebude brát. Chlapy 1x trénovali v těch 8 lidech. No a tak jsme se vydali na soutěž, mělo to asi začít v 14. hodin, ale nějak pořadatelé nepospíchali a mělo to maličký skluz, dospělí začali soutěžit kolem 15. hodiny. Soně jsme na místě jen vysvětlili s Jančou, co má dělat a už jsme šli na útok. Hlavně nespadnout do vody - když jsme obíhali nádrž a opak hurá na útok. Žádné trestné jsme nedostali a útok dokončili v pořádku a docela rychle. Tak teď ještě počkat na naše pány. Také žádné trestné , útok rychlý a v pořádku. Startovali jsme hned skoro na začátku a jelikož jsme pospíchali na rodinnou oslavu, tak jsme tam zbytek nechali, aby počkali na výsledky. No a co myslíte, jak to dopadlo???Skončili jsme ženy a muži na 1. místě. To jsem tedy nečekala, že my ženy jen v 6 lidech to dokážeme. A ty ceny??? No skvělé, dostali jsme toho strašně moc, sud piva, šampaňské atd. a hlavně 2 velké putovní poháry- pro ženy to bylo letos poprvé- putovní pohár. No byli jsme moc překvapeni a spokojeni a hlavně příští rok musíme přijet znova a prý vrátit ty poháry, nebo zůstanou zase na Březové?????