Výroční členská schůze

06.01.2010 13:38

Dne 2.1.2010 proběhla ve Všelibicích ve vinárně výroční členská schůze. Schůze se zúčastnilo 21 členů a 3 hosté, pan starosta Obce  Čermák Jaroslav, Miloš Muller starosta SDH Všelibice a pan Zdeněk Lebeda.

Součástí schůze byly volby, ve kterých jsme si zvolil nový výkonný výbor, v tomto složení: starosta Jaroslav Šámal ml., místostarosta Václav Růta ml., pokladník Petra Mocová, jednatel Jaromír Hofman, velitel Antonín Vander st, preventistka Soňa Vanderová, revizorka účtu Martina Šámalová, schůze se povedla a trvala až do 3. do rána, děkuji všem zúčastněným členům a hostům.

Do Nového roku tímto přeji všem našim členům a příznivcům a všem návštěvníkům našich stránek hodně zdraví, štěstí, lásky a hasičských úspěchů v soutěžích .